, 26.04.2019

Pricewise sa predstavuje na platforme Clutch!

Náš tím dátových analytikov, marketingových expertov a zaangažovaných profesionálov v Pricewise zabezpečuje, že bez ohľadu na platformu, obchodné trendy alebo ich pozadie, sme odrazovým mostíkom vašej spoločnosti k úspechu. Vďaka nášmu obchodnému poradenstvu, technickým znalostiam a vynikajúcim službám zákazníkov sa Pricewise stalo silou, s ktorou treba počítať v IT priemysle.

B2B výskumy a recenzie agentúry Clutch so sídlom vo Washingtone D.C. nedávno zverejnili svoje hodnotenia top veľkých dátových konzultantov v roku 2019 a Pricewise sa umiestnilo na vysokej priečke na poli medzi elitnými konkurentmi. Tento rozdiel reflektuje silu našej prítomnosti na trhu, skúsenosti z danej oblasti a spätnú väzbu od zákazníkov medzi ostatnými údajmi, ktoré Clutch analyzuje. Vďaka tomu sme veľmi hrdí na to, že sme si domov odniesli takéto pocty našej práce a tímu.

„Nie všetko sa dá hodnotiť z hľadiska výsledkov a pozitívna vec na ich tíme je to, že vždy myslia. Dokázali zmeniť veci, o ktorých som nerozmýšľal, a tieto výsledky odzrkadľovali naše úsilie ako tímu,“ detailne popisuje jeden z našich klientov. „Pricewise má dobrý manažment a sú veľmi skúsení, pokiaľ ide o začatie a realizáciu projektov. Ich silné stránky sú prispôsobivosť a flexibilita.

„Sú skutočne dôslední. Keď prídu s nápadmi, je za nimi mnoho výskumov a myšlienok,“ pochválil iný klient. „Sú extrémne proaktívni a taktiež vynakladajú extra úsilie, čo nás utvrdzuje s nimi naďalej spolupracovať. Do svojej práce sú skutočne zapojení a vždy prichádzajú so spôsobmi ako zlepšiť náš program.

Okrem nášho debutu na Clutch-i, Priciwise zároveň získalo uznanie od The Manifest and Visual Objects, čo sú dve sesterské spoločnosti Clutchu.

Webová stránka pre obchodné správy The Manifest, zaradila našu spoločnosť do skupiny popredných firiem, ktoré sa zaoberajú e-mailovým marketingom. Platforma na správu portfólií Visual Objects, uvádza príklady našej práce, ktoré svedčia o našej sile medzi inými špičkovo kreatívnymi a digitálnymi agentúrami.

Sme radi, že spolu s našimi lojálnymi zákazníkmi môžeme sledovať pokrok, ktorý pri raste a rozvoji Pricewise stále napreduje. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom tíme, prístupe alebo skúsenostiach, radi vás privítame, oslovte nás na office@pricewise.sk. Pozrime sa, čo spoločne dokážeme urobiť!

Bratislavská pobočka

Ružová dolina 8, 821 09, Bratislava Slovenská Republika +421 905 937 773 office@pricewise.sk

Pražská pobočka

U Hadovky 564/3, 160 00, Praha 6 Česká Republika +420 731 618 725 office@pricewise.cz

DPO

Zodpovedná osoba Mgr. Alžbeta Krejčiová +421 915 916 331 alzbeta.krejciova@pricewise.sk