Karta, body a zľavy sú len "špička ľadovca". Ponorte sa pod hladinu: Vytvorte originálny vernostný program, ktorý naozaj zarába

1. VYTVORTE ORIGINÁLNY VERNOSTNÝ PROGRAM

Vytvorte funkčný zákaznícky program namiesto jednoduchej zľavy alebo kopírovania univerzálneho vernostného programu. Funkčný vernostný program je oveľa viac než len vydávanie plastovej karty a rozdávanie zliav či bodov. Či už chcete vytvoriť nový vernostný program alebo zlepšiť ten aktuálny, dôležité je zosúladiť ho s celkovou stratégiou spoločnosti a vytvoriť hodnotu, ktorá Vás odlíši od konkurencie.

2. POUŽITE OSVEDČENÚ VERNOSTNÝ A CRM SYSTÉM

Keď je práca na koncepte hotová, máme pripravenú kompletnú pokrokovú technológiu, aby sme pretvorili tieto ambiciózne predstavy do reality. Komplexný vernostný a CRM systém otestovaný na počte vernostných programov riadi všetky procesy plynulo v pozadí.

3. ANALYZUJTE DÁTA A ZARÁBAJTE NA VERNOSTNOM PROGRAME

Efektívna analýza údajov vyžaduje dobré znalosti podnikateľských špecifík, zákazníckeho správania a používania správnych metód. Pricewise používa vhodnú kombináciu obchodnej logiky a pokročilých analytických metód, od predikčného modelovania po mechanické učenie, k vypracovaniu zúžitkovateľných analýz.

4. NEOPAKUJTE CHYBY, UČTE SA OD EXPERTOV

Projekty v oblasti vernosti vytvorené Pricewise získali v tomto obore ocenenie vysoko rešpektovanej súťaže - The Loyalty Awards. V Pricewise máme dlhoročné skúsenosti s úspešne spracovanými implementáciami veľkých a zložitých vernostných programov.

VYTVORTE ORIGINÁLNY VERNOSTNÝ PROGRAM

DIZAJN VERNOSTNÉHO PROGRAMU

Vaše podnikanie je vždy prvoradé, technológia je až na druhom mieste. Nehľadajte samotnú technológiu. Vernostný program nie je čarovná škatuľka alebo čisto technologické riešenie. Najdôležitejším aspektom každého úspešného vernostného programu je správny vernostný koncept, ktorý zodpovedá stratégii Vašej firmy, je atraktívny pre zákazníkov, je v súlade s firemnými postupmi a je finančne prínosný.

Pricewise má osvedčený postup, ktorý Vás prevedie tvorbou konceptu úspešného vernostného programu. Spoločne vieme zlepšiť Váš aktuálny vernostný program alebo vytvoriť od základov úplne nový. Funkčné vernostné programy sú oveľa viac než zľavy a karty. Musia prinášať výhody pre zákazníkov, ktoré v nich prebudia emócie, musia zjednodušovať ich život a ponúkať atraktívne finančné stimuly, ktoré menia ich správanie. Tvoríme vernostné programy, ktoré radikálne zlepšia Vaše podnikanie.

Naše služby:
 • Zladenie vernostného programu so stratégiou
 • Vytvorenie výhod vernostného programu
 • Dizajn užívateľského zážitku a procesov vo vernostnom programe
 • Dizajn koaličných vernostných programov
 • Finančné modelovanie vernostného programu

 • Grafický návrh plastových vernostných kariet
 • Digitálne vernostné karty a automatizované dodávanie (Apple Wallet)
 • Web a mobilné aplikácie ako súčasť vernostného programu
 • Transakčná komunikácia
 • Tlačová komunikácia

MÁTE ZÁUJEM? KONTAKTUJTE NÁS, RADI VÁM POMÔŽEME.

Office@pricewise.sk

POUŽITE OSVEDČENÚ VERNOSTNÝ A CRM SYSTÉM

PRICEWISE VERNOSTNÁ PLATFORMA S CRM MODULMI

Funkčný vernostný program vyžaduje priebežné vykonávanie procesov v pozadí. Správa paralelných "mien", odmien, integrácia pokladne, zabezpečené dátové toky vyžadujú skúsenosti.

V Pricewise máme najrozsiahlejšie skúsenosti s implementáciou veľkých a zložitých vernostných programov, integráciou s početnými pokladňami, účtovníctvom a skladovými systémami. Prvoradý je vždy koncept vernostného programu. Akonáhle je pripravený, máme po ruke špičkovú technológiu, ktorá vyplní všetky technologické medzery. Pricewise platforma umožňuje použitie pokročilých dátových analýz, optimalizácií a osvedčených modulov CRM, ktoré sa používajú v najzložitejších vernostných programoch. Táto platforma Vám umožní prevádzkovať všetky technologické operácie vernostného programu vrátane riadenia a časového spracovania odmien. Prácu môžete nechať na nás a my budeme koordinovať poskytovateľov technológii tak, aby bolo dodané celkové funkčné riešenie.

Naše služby:
 • Riadenie odmien
 • Integrácia pokladní
 • Práca s paralelnou menou (bodmi) v reálnom čase
 • Výroba a dodanie vernostných kariet
 • Call centrum a logistická podpora

MÁTE ZÁUJEM? KONTAKTUJTE NÁS, RADI VÁM POMÔŽEME.

Office@pricewise.sk

NIE STE PRIPRAVENÝ NA VEĽKÚ ZMENU? ZAČNITE V MALOM.

50 % VAŠICH ZÁKAZNÍKOV BY CHCELO DIGITÁLNU KARTU NAMIESTO PLASTOVEJ.

Pricewise má úspešne spracovanú transformáciu užívateľov tradičných plastových vernostných kariet na moderný digitálny formát. Kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme a Vaši zákazníci si viac nebudú svoje karty zabúdať.

ANALYZUJTE DÁTA A ZARÁBAJTE NA VERNOSTNOM PROGRAME

REALREVENUE SYSTÉM A POKROČILÉ ANALÝZY

Funkčné vernostné programy generujú 5 % dodatočných príjmov. Ak sú zároveň použité v kombinácii s radikálnou zmenou cien, môžu stúpnuť až na 10 %. Cesta k takémuto výsledku vedie cez pochopenie a analyzovanie zákazníckych dát. Dobrý obchodník a predajca vždy poznal svojich zákazníkov po mene. Úlohou vernostného programu je využiť tento starý dobrý zvyk aj dnešnej dobe veľkých obchodov s tisíckami zákazníkov.

Využívajte naplno svoj vernostný program už od prvého dňa po spustení, pochopte Vašich zákazníkov a stavajte na získaných dátach

Naše služby:
 • RealRevenue systém - sleduje efektivitu vernostného programu
 • Pokročilá analýza zákazníkov
 • Predikčné modelovanie zákazníckej aktivity
 • Vernostná segmentácia

MÁTE ZÁUJEM? KONTAKTUJTE NÁS, RADI VÁM POMÔŽEME.

Office@pricewise.sk

NEOPAKUJTE CHYBY, UČTE SA OD EXPERTOV

PROGRAMOVÉ OPERÁCIE

Spustite všetky operácie vernostného programu na profesionálnej úrovni. Pricewise má zabehnuté vytváranie a údržbu veľkých a zložitých vernostných programov. Naša práca bola ocenená rešpektovanou súťažou The Loyalty Awards a zaradená medzi celosvetovo najlepšie vernostné programy.

Tvorba vernostného programu vyžaduje viac než len vytvorenie myšlienky a implementovanie technológie. Predstavenie programu svetu si vyžaduje aj adekvátny marketing. Hneď prvý deň potom, čo spoločnosť spustí vernostný program, je nutné začať s analýzou dát. Žiadny vernostný program nemôže byť úspešný, bez priebežnej intenzívnej starostlivosti.

Naše služby:
 • Pomoc so spustením programu
 • Marketing vernostného programu
 • Direct marketingová komunikácia s členmi programu
 • Sledovanie zdravia vernostného programu
 • Priebežná analýza dát po spustení programu

MÁTE ZÁUJEM? KONTAKTUJTE NÁS, RADI VÁM POMÔŽEME.

Office@pricewise.sk

Vernostný program GOPASS z dielne Pricewise získal ocenenia v 3 kategóriach prestížnej súťaže The Loyalty Awards v Londýne.

Čítať viac

Bratislavská pobočka

Ružová dolina 8, 821 09, Bratislava Slovenská Republika +421 905 937 773 office@pricewise.sk

Pražská pobočka

Na Perštýně 342/1, 110 00, Praha Česká Republika +420 731 618 725 office@pricewise.cz

DPO

Zodpovedná osoba Mgr. Alžbeta Krejčiová +421 915 916 331 alzbeta.krejciova@pricewise.sk